• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

1 804 800.00 UAH
Номер: b3eeaad13fad4d7e95b1b1ff203b00d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-19-009922-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління культури Чернівецької міської ради
Замовник: Управління культури Чернівецької міської ради
Очікувана вартість: 1 804 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 19.11.2021 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет громади
Сума1 804 800.00 UAH