-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2022-12-14-009811-a
Закупівля здійснюється на 2023 рік згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
1 525 440.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 627.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 627.20 UAH
Номер:
0595d9f7ac6442d1828ec6de0b71c2aa
Внутрішній номер закупівлі:
16253810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-14-009811-a
Замовник:
Управління культури Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231560
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ПЛОЩА ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Майя Колісник +380665143633 kylturaeconomist@ukr.net http://chernivtsy.eu/portal/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 525 440.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.12.2022 12:36 - 20.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2022 12:36 - 23.12.2022 10:00
Період кваліфікації:
23.12.2022 10:04 - 26.12.2022 15:32
Період завантаження договору:
01.01.2023 00:00 - 11.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 525 440.00 Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»