-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2022-12-14-009811-a
Закупівля здійснюється на 2023 рік згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
1 525 440.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 627.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 627.20 UAH
Нічого не знайдено.