-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено тендер
1 525 440.00
UAH
Номер:
5225c4abde56463ba6365a6a9bde6994
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-06-004456-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління культури Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231560
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ПЛОЩА ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління культури Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231560
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ПЛОЩА ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 525 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
06.12.2022 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума25 440.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 500 000.00 UAH