• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

1 804 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 024.00 UAH
Номер: bcf9c38f6643473c91374ecf78c29dab
Внутрішній номер закупівлі: 12931684
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-07-010736-c   
Замовник: Управління культури Чернівецької міської ради
Контактна особа: Майя Колісник +380665143633 kylturaeconomist@ukr.net http://chernivtsy.eu/portal/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 804 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 024.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 54 000.00 UAH
Період уточнення: 07.12.2021 14:16 - 13.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 07.12.2021 14:16 - 23.12.2021 10:00
Аукціон: з 24.12.2021 11:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 376000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації