• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

1 804 800.00 UAH
Номер: 282e7690dcd04446b5d0a306cf1a94e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-07-002631-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління культури Чернівецької міської ради
Замовник: Управління культури Чернівецької міської ради
Очікувана вартість: 1 804 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 07.12.2021 09:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет громади
Сума1 804 800.00 UAH