-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2025-12-11-013450-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27515500
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2025-08-04-004917-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26040404
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2025-06-10-004380-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25555737
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2025-03-21-006539-a
- Дата створення : 21.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24787899
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2025-03-21-006084-a
- Дата створення : 21.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24787593
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 «09130000-9 - Нафта і дистиляти» Дизельне паливо в талонах (для генератора)- ID: UA-2024-08-06-004094-a
- Дата створення : 06.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22239584
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 «09130000-9 - Нафта і дистиляти» Дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2024-03-06-002267-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20939047
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо мастильні матеріали (заправні талони)дизельне паливо- ID: UA-2023-08-02-007166-a
- Дата створення : 02.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18564591
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» Дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2023-07-13-002972-a
- Дата створення : 13.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18392484
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» Дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2023-06-19-014480-a
- Дата створення : 19.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18157765
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2023-02-09-005537-a
- Дата створення : 09.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16917377
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)- ID: UA-2022-12-13-014805-a
- Дата створення : 13.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16234922
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо, Бензин А-95- ID: UA-2022-10-13-002057-a
- Дата створення : 13.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15566120
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)- ID: UA-2022-09-30-001562-a
- Дата створення : 30.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15468880
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)- ID: UA-2022-09-21-009662-a
- Дата створення : 21.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15394473
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -