• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» Дизельне паливо (в талонах)

Торги не відбулися

143 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 717.50 UAH
Номер: 8f7804cc394a433d91c2d4db0ba6e546
Внутрішній номер закупівлі: 18392484
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-13-002972-a   
Замовник: Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
Контактна особа: Близник Тетяна Андріївна 380970663209 tetjana.blyznuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 143 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.07.2023 11:14 - 18.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2023 11:14 - 21.07.2023 18:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴143 500.00 Код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» Дизельне паливо (в талонах)