-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» Дизельне паливо (в талонах)
Оголошено тендер
143 500.00
UAH
Номер:
52126a24e70e4285a2b3610673191742
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-13-001379-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
143 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» Дизельне паливо (в талонах)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.07.2023 10:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДСЗН Львівської ОДА
Сума143 500.00 UAH