-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2023-02-09-005537-a
Завершена
156 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 780.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 780.00 UAH
Номер:
3abd7f0d9c7945e096599e8ec63d3c6e
Внутрішній номер закупівлі:
16917377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-09-005537-a
Замовник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Крупач Наталія Миколаївна 380973340561 nkrupach@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2023 11:36 - 14.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2023 11:36 - 17.02.2023 18:00
Період кваліфікації:
17.02.2023 18:01 - 21.02.2023 10:06
Період завантаження договору:
27.02.2023 00:00 - 09.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 000.00 Бензин А-95, дизельне паливо