• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95, дизельне паливо

Оголошено тендер

156 000.00 UAH
Номер: 11f7c284cae8401c87311c53cea5b48d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-09-002184-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
Замовник: Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
Очікувана вартість: 156 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95, дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 09.02.2023 11:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДСЗН ЛОДА
Сума156 000.00 UAH