-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 «09130000-9 - Нафта і дистиляти» Дизельне паливо в талонах (для генератора)
Тендер Prozorro UA-2024-08-06-004094-a
Завершена
51 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 256.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 256.50 UAH
Номер:
483df05068414eb1a156d659f612a81e
Внутрішній номер закупівлі:
22239584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-06-004094-a
Замовник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Близник Тетяна Андріївна 380970663209 tetjana.blyznuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
51 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.08.2024 11:50 - 11.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2024 11:50 - 14.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
14.08.2024 00:00 - 15.08.2024 10:47
Період завантаження договору:
21.08.2024 00:00 - 31.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 300.00 Дизельне паливо для генераторів