-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 «09130000-9 - Нафта і дистиляти» Дизельне паливо в талонах (для генератора)
Оголошено тендер
51 300.00
UAH
Номер:
6250a9d3bf3647049902285d4252d947
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-06-004349-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
51 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 «09130000-9 - Нафта і дистиляти» Дизельне паливо в талонах (для генератора)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
06.08.2024 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДСЗН Львівської ОДА
Сума51 300.00 UAH