• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

дизельне паливо (в талонах)

Завершена

168 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 840.00 UAH
Номер: 897da17a32004b47a8a9651f2c096db1
Внутрішній номер закупівлі: 26040404
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-04-004917-a   
Замовник: Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
Контактна особа: Комарницький Михайло 380938300068 kmv92ua@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 168 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.08.2025 13:09 - 09.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2025 13:09 - 12.08.2025 18:00
Аукціон: з 13.08.2025 13:39
Період кваліфікації: 12.08.2025 18:00 - 14.08.2025 12:26
Період завантаження договору: 20.08.2025 00:00 - 30.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴168 000.00 дизельне паливо (в талонах)