-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
дизельне паливо (в талонах)
Оголошено тендер
168 000.00
UAH
Номер:
72d91d4b139c4e0ba73cc333eac44e15
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-04-005796-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, місто Дрогобич, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, місто Дрогобич, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
168 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
дизельне паливо (в талонах)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.08.2025 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДСЗН Львівської ОДА
Код класифікації видатківTPKVKMB:3105 - Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума168 000.00 UAH