-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» Дизельне паливо (в талонах)
Тендер Prozorro UA-2023-06-19-014480-a
Торги не відбулися
129 122.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 645.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 645.61 UAH
Номер:
406f328ef3354463816c6523532eac28
Внутрішній номер закупівлі:
18157765
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-19-014480-a
Замовник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Близник Тетяна Андріївна 380970663209 tetjana.blyznuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
129 122.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2023 17:13 - 24.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2023 17:13 - 27.06.2023 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴129 122.00 Код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» Дизельне паливо (в талонах)