-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (ДК 021:2015 (CPV) : 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
129 122.00
UAH
Номер:
3c93858c781247dda7327a79e57900ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-19-006273-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272507
-
Адреса:
82172, Україна, Львівська область, Стебник, вул., Дорошенка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
129 122.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (ДК 021:2015 (CPV) : 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.06.2023 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДСЗН Львівської ОДА
Сума129 122.00 UAH