-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ) *...×-
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ) * Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (Ідентифікатор закупівлі, що не відбулась - UA-2025-10-17-007541-a)
- ID: UA-2025-10-29-015434-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26939566
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ)- ID: UA-2025-10-17-007541-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26796495
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання природного газу- ID: UA-2024-10-23-006175-a
- Дата створення : 23.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22991071
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо - код згідно ДК 021:2015 – 09120000-6 (Природний газ – 09123000-7)- ID: UA-2024-09-24-004687-a
- Дата створення : 24.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22681823
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-12-25-007765-a
- Дата створення : 25.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20234277
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо - код згідно ДК 021:2015 – 09120000-6 (Природний газ – 09123000-7)- ID: UA-2023-12-01-017077-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19871437
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання природного газу- ID: UA-2023-11-06-004273-a
- Дата створення : 06.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19520961
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо - код згідно ДК 021:2015 – 09120000-6 (Природний газ – 09123000-7)- ID: UA-2023-10-20-006975-a
- Дата створення : 20.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19356994
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-05-29-003167-a
- Дата створення : 29.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17918545
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2022-12-14-002739-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16246741
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7))- ID: UA-2022-12-01-016402-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16066731
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
природній газ- ID: UA-2021-12-28-001191-b
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13462258
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
«ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7)- ID: UA-2021-11-08-012455-b
- Дата створення : 08.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12358711
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ. (ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7)- ID: UA-2020-12-30-003794-b
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8079708
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ. (ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7)- ID: UA-2020-12-11-007784-b
- Дата створення : 11.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7708604
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -