-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ. (ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7)
Тендер Prozorro UA-2020-12-11-007784-b
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер:
c01eece38f2b48d8a982748a436c7803
Внутрішній номер закупівлі:
7708604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-11-007784-b
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
11.12.2020 19:00 - 18.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2020 19:00 - 28.12.2020 07:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписІнша інформація: мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, викладаються українською мовою (крім тих випадків, коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі «Інтернет», адреси електронної пошти, торговельні марки (знаки для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, можуть викладатися мовою їх загальноприйнятого застосування. Якщо у складі тендерної пропозиції подається документ, складений на іншій, ніж зазначено вище, мові, такий документ повинен супроводжуватися автентичним перекладом на українську мову. Учасник подає такий переклад, завірений підписом посадової особи або представника учасника та/або підписом посадової особи чи представника служби перекладу (перекладача), який гарантує достовірність інтерпретованої інформації. Дана вимога не стосується випадків, коли окремий документ, який надається у складі тендерної пропозиції, складено на декількох мовах, одна із яких відноситься до абзацу першого цього пункту; вид закупівлі – відкриті торги; перелік критеріїв оцінки та методика оцінки тендерних пропозицій із зазначенням питомої ваги кожного критерію – ціна з ПДВ – 100%.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ.
(ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7)
Кількість
35000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Наталія Михайлівна 380668837183 SGROUP-LTD@UKR.NET http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
225 330.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 330.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0