-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ. (ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7)
Тендер Prozorro UA-2020-12-30-003794-b
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0ce9e307ec4440d6bb1690673e9c38e5
Внутрішній номер закупівлі:
8079708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-30-003794-b
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
18 листопада 2020 року замовником було прийнято рішення про
проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-
2020-11-18-006407-а, проте станом на 04 грудня 2020р. було подано менше
двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 11 грудня 2020 року
замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі
відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2020-12-1 l-007784-b. Проте знову
ж таки станом на 28 грудня 2020р. було подано менше двох пропозицій, як
наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником
було відмінено дві процедури закупівлі за предметом: ДК 021:2015: 09120000-6
Газове паливо через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним
комітетом було прийнято рішення застосувати,процедуру закупівлі, відповідно до п.4 ч.2 статті
публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ. (ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7)
Кількість
35353.5 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ»
Оскарження: 30.12.2020 22:44 - 10.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39582749
-
Контактна особа:
Метенько О.В. ++380312619449 contact@zk.104.ua
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Погорєлова, буд. 2
Оскарження: 30.12.2020 22:44 - 10.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2020 22:44
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
7fc00de9614442c39e13b606692f0a6c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-30-003794-b-a1
Постачальник:
ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39582749
-
Контактна особа:
Метенько О.В. ++380312619449 contact@zk.104.ua
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Погорєлова, буд. 2
Номер договору:
41DB887-67-21
Сума договору:
350 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
291 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.01.2021 00:00
Статус:
Підписаний