-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо - код згідно ДК 021:2015 – 09120000-6 (Природний газ – 09123000-7)
Тендер Prozorro UA-2024-09-24-004687-a
Торги не відбулися
496 616.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 966.16 UAH
мін. крок: 1% або 4 966.16 UAH
Номер:
1d060c0e2df14a36a14cd6361a9b9376
Внутрішній номер закупівлі:
22681823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-24-004687-a
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
496 616.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2024 11:23 - 29.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2024 11:23 - 02.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴496 616.70 Газове паливо - код згідно ДК 021:2015 – 09120000-6 (Природний газ – 09123000-7)