• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо - код згідно ДК 021:2015 – 09120000-6 (Природний газ – 09123000-7)

Оголошено тендер

496 616.70 UAH
Номер: 05583d6149e94913b3e9af74953f0138
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-24-005807-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут електронної фізики Національної академії наук України
Замовник: Інститут електронної фізики Національної академії наук України
Очікувана вартість: 496 616.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо - код згідно ДК 021:2015 – 09120000-6 (Природний газ – 09123000-7)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 24.09.2024 11:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума496 616.70 UAH