• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7))

Торги не відбулися

281 416.13 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 814.16 UAH
Номер: 0403f8e01cc04fbd8e31bfb052d89002
Внутрішній номер закупівлі: 16066731
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-01-016402-a   
Замовник: Інститут електронної фізики Національної академії наук України
Контактна особа: Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 281 416.13 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.12.2022 17:19 - 06.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2022 17:19 - 09.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴281 416.13 ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7))