-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7))
Оголошено тендер
281 416.13
UAH
Номер:
0060e868f3e9409981a74b13c0c57c60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-01-007177-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
281 416.13 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015. 09120000-6. Газове паливо (природний газ (09123000-7))
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
01.12.2022 17:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума281 416.13 UAH