-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-007541-a
Торги не відбулися
835 577.40
UAH з ПДВ
Номер:
b615c258ecee4f149939deea3f56f3f0
Внутрішній номер закупівлі:
26796495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-007541-a
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
835 577.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 12:58 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 12:58 - 25.10.2025 00:00
Аукціон:
з 27.10.2025 11:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴835 577.40 Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ)