-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ)
Оголошено тендер
835 577.40
UAH
Номер:
a3f73a69427549daac7f0d11f89a6fc8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-17-009351-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
835 577.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
17.10.2025 12:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума835 577.40 UAH