-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контролер ОС 5000EN для сервісу; Реле тиску FSG2; 38420000-5 Прилади для вимірювання витра...×-
Контролер ОС 5000EN для сервісу; Реле тиску FSG2; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2026-08-21-010524-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30162495
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термоманометр МТ-80-ТМ 0…10BAR/0-120C/P; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня...×-
Термоманометр МТ-80-ТМ 0…10BAR/0-120C/P; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38425100-1 Манометри)
- ID: UA-2026-08-21-009803-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161788
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик тиску RPS/---0-10b/5/Q/S------/E-4/-S/03B/SW-1; 38420000-5 Прилади для вимірювання...×-
Датчик тиску RPS/---0-10b/5/Q/S------/E-4/-S/03B/SW-1; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2026-08-21-007680-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30159647
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник води МТК 3/4* х/в (компл.загонів); Лічильник води МТК 1*1/2 х/в (компл.загонів);...×-
Лічильник води МТК 3/4* х/в (компл.загонів); Лічильник води МТК 1*1/2 х/в (компл.загонів); Лічильник води турбінний WPW 65 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38421100-3 Лічильники води)
- ID: UA-2026-08-07-007906-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30026102
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реле тиску КРІ 35; 060G6105/ Датчик тиску MBS 1700; 38420000-5 Прилади для вимірювання вит...×-
Реле тиску КРІ 35; 060G6105/ Датчик тиску MBS 1700; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2026-08-05-003198-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29996413
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр ДМ100.1, 60кПа (0,6 бар), 1,6 к.т., ІР40, М20*1,5, ДСТУ EN 837-1:2004; Манометр Д...×-
Манометр ДМ100.1, 60кПа (0,6 бар), 1,6 к.т., ІР40, М20*1,5, ДСТУ EN 837-1:2004; Манометр ДМ 100.1, 1 Мпа (10 бар), 1,6 к.т., ІР40, М29*1,5, ДСТУ EN 837-1:2004; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38425100-1 Манометри)
- ID: UA-2026-08-03-010435-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978884
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекс "ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4"; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня т...×-
Комплекс "ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4"; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2026-08-03-007850-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29976297
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Регулятор тиску газу NORVAL/G DN 80 PN16 T.495 + IN-VB; 38420000-5 Прилади для вимірювання...×-
Регулятор тиску газу NORVAL/G DN 80 PN16 T.495 + IN-VB; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38423100-7 Прилади для вимірювання тиску)
- ID: UA-2026-07-27-002462-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29913132
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реле тиску KPI35 G/14"A (0,2-8 бар); 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівн...×-
Реле тиску KPI35 G/14"A (0,2-8 бар); 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2026-05-25-001181-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29319964
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик-реле тиску газу у мережі PSM 050 0-50 mbar Реле тиску газу у мережі KPI35 G 1/4&quo...×-
Датчик-реле тиску газу у мережі PSM 050 0-50 mbar Реле тиску газу у мережі KPI35 G 1/4"A (0,2-8 бар); 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2026-05-21-008651-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29299514
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Манометри в асортименті 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і...×-
Манометри в асортименті 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38425100-1 Манометри)
- ID: UA-2026-05-18-009739-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29255872
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекс вимірювальний в комплекті з термометром опору (38424000-3 Контрольно-вимірювальне...×-
Комплекс вимірювальний в комплекті з термометром опору (38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнання) 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2026-05-06-005488-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29132396
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термоманометр МТ-80-ТМ 0…6 BAR/0120C/O 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня т...×-
Термоманометр МТ-80-ТМ 0…6 BAR/0120C/O 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2026-04-28-008258-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29052874
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекс "ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4"; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня т...×-
Комплекс "ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4"; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2026-04-21-007303-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28977525
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Установка калібрувальна (600 бар) 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тис...×-
Установка калібрувальна (600 бар) 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38425100-1 Манометри)
- ID: UA-2026-03-25-010863-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28726121
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -