• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Термоманометр МТ-80-ТМ 0…10BAR/0-120C/P; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38425100-1 Манометри)

Завершена

782.40 UAH з ПДВ
Номер: d1aacebb5832460a8e4385c407206f7a
Внутрішній номер закупівлі: 30161788
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-009803-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 782.40 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Термоманометр МТ-80-ТМ 0…10BAR/0-120C/P
Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФАПРИЛАД +"
Ціна пропозиції 782.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2026 15:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 88b1cf2ec2ba4c059499dde679cf9b8e
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-21-009803-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФАПРИЛАД +"
Номер договору: 1070-26
Сума договору: 782.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 652.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Термоманометр МТ-80-ТМ 0…10BAR/0-120C/P: 782.40000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 11.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
1070-26 Альфаприлад+ дог..pdf
asice
1070-26 Альфаприлад+ дог..pdf.asice
pdf
1070-26 Альфаприлад+ дог._Validation_Report.pdf