-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контролер ОС 5000EN для сервісу; Реле тиску FSG2; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-010524-a
Завершена
15 638.00
UAH з ПДВ
Номер:
fe03ffb5c1c240129b63b4aafe0627ae
Внутрішній номер закупівлі:
30162495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-010524-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
15 638.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контролер ОС 5000EN для сервісу
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Реле тиску FSG2
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕМТЕХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44631154
-
Контактна особа:
+380974537868
-
Адреса:
54042, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Млинна (Заводський район) будинок 18А
Ціна пропозиції
15 638.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2026 15:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0cc766c182114f059a6c09de0d005755
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-21-010524-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕМТЕХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44631154
-
Адреса:
54042, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Млинна (Заводський район) будинок 18А
Номер договору:
1069-26
Сума договору:
15 638.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
13 031.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Контролер ОС 5000EN для сервісу: 11 208.00000 UAH без ПДВ
Реле тиску FSG2: 4 430.00000 UAH без ПДВ
Реле тиску FSG2: 4 430.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
11.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний