• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Комплекс "ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4"; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

Завершена

159 930.00 UAH з ПДВ
Номер: 2a8bb67b7abd480abc7662c08e242faa
Внутрішній номер закупівлі: 29976297
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-007850-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 159 930.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекс "ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4"
Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВК АВТОМАТИКА"
Ціна пропозиції 159 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2026 15:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 61c8ee8b9fde41aca74afe54207d492b
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-03-007850-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВК АВТОМАТИКА"
Номер договору: 980-26
Сума договору: 159 930.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 133 275.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Комплекс "ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4": 159 930.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
980-26 ВК Автоматика дог..pdf
asice
980-26 ВК Автоматика дог..pdf.asice
pdf
980-26 ВК Автоматика дог._Validation_Report.pdf