-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник води МТК 3/4* х/в (компл.загонів); Лічильник води МТК 1*1/2 х/в (компл.загонів); Лічильник води турбінний WPW 65 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38421100-3 Лічильники води)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-007906-a
Завершена
18 978.60
UAH з ПДВ
Номер:
a91737da9e4348e197cbf19f553c44bd
Внутрішній номер закупівлі:
30026102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-007906-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Глодан +380504792953 okptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
18 978.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лічильник води МТК 3/4* х/в (компл.загонів)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Лічильник води МТК 1*1/2 х/в (компл.загонів)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Лічильник води турбінний WPW 65
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВИЙ ДІМ "ВЕГА СТРОЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39906320
-
Контактна особа:
+380675110816
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА будинок 54А
Ціна пропозиції
18 978.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.08.2026 14:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
71c9c45f525d461fad947486915cfbd6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-07-007906-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВИЙ ДІМ "ВЕГА СТРОЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39906320
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА будинок 54А
Номер договору:
996-26
Сума договору:
18 978.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 815.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Лічильник води МТК 3/4* х/в (компл.загонів): 1 820.40000 UAH без ПДВ
Лічильник води МТК 1*1/2 х/в (компл.загонів): 4 224.96000 UAH без ПДВ
Лічильник води турбінний WPW 65: 12 933.24000 UAH без ПДВ
Лічильник води МТК 1*1/2 х/в (компл.загонів): 4 224.96000 UAH без ПДВ
Лічильник води турбінний WPW 65: 12 933.24000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний