-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Регулятор тиску газу NORVAL/G DN 80 PN16 T.495 + IN-VB; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38423100-7 Прилади для вимірювання тиску)
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-002462-a
Завершена
412 020.00
UAH з ПДВ
Номер:
f28e2e1a49324c4db969b790d4bd3645
Внутрішній номер закупівлі:
29913132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-002462-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
412 020.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Регулятор тиску газу NORVAL/G DN 80 PN16 T.495 + IN-VB
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВК АВТОМАТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45958235
-
Контактна особа:
+380442062251
-
Адреса:
03194, Україна, м. Київ, м. Київ, б.Руденка Миколи будинок 14-Д приміщення 612
Ціна пропозиції
412 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2026 10:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
28639c2504e94ecaa5c721f0f6b9c4b8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-27-002462-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВК АВТОМАТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45958235
-
Адреса:
03194, Україна, м. Київ, м. Київ, б.Руденка Миколи будинок 14-Д приміщення 612
Номер договору:
957-26
Сума договору:
412 020.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
343 350.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Регулятор тиску газу NORVAL/G DN 80 PN16 T.495 + IN-VB: 412 020.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
22.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний