-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Музичні інструменти- ID: UA-2026-08-28-004547-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30223964
КЗ "Східницька школа мистецтв" ЄДРПОУ: 45963617ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Синтезатор- ID: UA-2026-08-27-012232-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30218251
Комунальний заклад культури "Міський Палац культури і творчості" ЄДРПОУ: 32272263ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Музичні інструменти- ID: UA-2026-08-27-011989-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30218211
Національний президентський оркестр ЄДРПОУ: 24976409ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Баян за кодом ДК 021:2015:37311000-1 Клавішні інструменти- ID: UA-2026-08-26-009468-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30201075
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ВОРОХТЯНСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ" ВОРОХТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 46297749ДК 021:2015: 37311000-1 Клавішні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акордеон Вельтмейстер за кодом ДК 021:2015:37311200-3 Акордеони- ID: UA-2026-08-26-009122-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30200743
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ВОРОХТЯНСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ" ВОРОХТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 46297749ДК 021:2015: 37311200-3 АкордеониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти- ID: UA-2026-08-26-005930-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30197554
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44080090ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроскрипка Yamaha SV250 4-струнна у комплекті з професійним смичком та кейсом або екві...×-
Електроскрипка Yamaha SV250 4-струнна у комплекті з професійним смичком та кейсом або еквівалент
- ID: UA-2026-08-26-001557-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30193188
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання глюкофону- ID: UA-2026-08-25-013891-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30191245
КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради ЄДРПОУ: 44040021ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підліткова бандура "Легенда"- ID: UA-2026-08-25-005006-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30182413
КЗ ЛОР Львівський фаховий коледж культури і містецтв ЄДРПОУ: 02214751ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акустичний рояль- ID: UA-2026-08-25-003043-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30180457
Оратівська дитяча музична школа ЄДРПОУ: 37516434ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 22 години (до 02.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оркестрові тарілки Sabian 16- ID: UA-2026-08-21-011195-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163180
Відділ культури, молоді та спорту Чорнобаївської селищної ради ЄДРПОУ: 44118038ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійн...×-
Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти
- ID: UA-2026-08-21-009694-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161669
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
труба профільна 50х25 мм 2,0 мм,6м- ID: UA-2026-08-20-008478-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30146173
КП Комунальне підприємство "Чернівецький комунсервіс" ЄДРПОУ: 32908934ДК 021:2015: 37312100-9 ТрубиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір навчальних дерев'яних інструментів преміум-класу для дітей- ID: UA-2026-08-20-006387-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30144087
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрофонна стійка Soundking DD007B- ID: UA-2026-08-19-011952-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30135632
СЕКТОР КУЛЬТУРИ , МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43942967ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -