• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Музичні інструменти

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)

237 980.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
22
год
57
хв
37
сек
Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: 72e8724c579d4099b2dd419f344c6901
Внутрішній номер закупівлі: 30218211
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-011989-a   
Замовник: Національний президентський оркестр
Контактна особа: Віталій Морозов +380669470847 logistic@nporchestra.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 237 980.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 17:22 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 17:22 - 04.09.2026 09:00
Період оскарження: 27.08.2026 17:22 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 14:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴237 980.00 Музичні інструменти ДК 021:2015: 37310000-4