• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електроскрипка Yamaha SV250 4-струнна у комплекті з професійним смичком та кейсом або еквівалент

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)

119 166.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
19
год
37
хв
04
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 361409fbef824c909cae63e1d668b158
Внутрішній номер закупівлі: 30193188
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-001557-a   
Замовник: Відділ культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Закомірний Ігор 380633228260 zakomirniy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 119 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 10:00 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 10:00 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження: 26.08.2026 10:00 - 31.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 14:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴119 166.67 Електроскрипка Yamaha SV250 4-струнна у комплекті з професійним смичком та кейсом або еквівалент