-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Музичні інструменти
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-004547-a
Код номенклатурної позиції: 37311200-3 Акордеони
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
241 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
19
год
37
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3ddbc9ed43434844a16b9a1ba8ff5b68
Внутрішній номер закупівлі:
30223964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-004547-a
Замовник:
КЗ "Східницька школа мистецтв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45963617
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кропивницька Наталія Богданівна +380967427164 skh.school.arts@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
241 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 12:15 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 12:15 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 12:15 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 12:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴241 666.67 Музичні інструменти