-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Музичні інструменти
Оголошено тендер
290 000.00
UAH
Номер:
a36a3af74aa648a3aa1805d1d0a355e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-012119-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ "Східницька школа мистецтв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45963617
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "Східницька школа мистецтв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45963617
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Музичні інструменти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструменти
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.08.2026 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяСхідниця
Сума290 000.00 UAH