-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-009694-a
Торги не відбулися
270 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4064c8e04a044ce08100c09050d58055
Внутрішній номер закупівлі:
30161669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-009694-a
Замовник:
Відділ культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448129
-
Адреса:
02068, Україна, Київська область, Київ, вул. Кошиця, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Закомірний Ігор 380633228260 zakomirniy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:05 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:05 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти