-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти
Оголошено тендер
324 000.00
UAH
Номер:
34d0687637894886b9502b548900a288
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-011322-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448129
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, вул. Кошиця, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448129
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, вул. Кошиця, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
324 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструменти
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.08.2026 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяДарницький
Сума324 000.00 UAH