-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акустичний рояль
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-003043-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 20 годин (до 02.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 20 годин (до 02.09.26 00:00)
958 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
20
год
32
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ead9d9f2b8994c8c97ff061b6bd2c09b
Внутрішній номер закупівлі:
30180457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-003043-a
Замовник:
Оратівська дитяча музична школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
37516434
-
Адреса:
22600, Україна, Вінницька область, смт Оратів, вулиця Паркова 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оверчук Олена Іванівна +380687239871 muschoolorativ@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
958 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 10:54 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 10:54 - 02.09.2026 00:00
Період оскарження:
25.08.2026 10:54 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 13:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴958 333.33 Акустичний рояль