-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акустичний рояль
Оголошено тендер
1 150 000.00
UAH
Номер:
eef9d2a5447c4ac69265ce1d70239ab9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-009873-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Оратівська дитяча музична школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
37516434
-
Адреса:
22600, Україна, Вінницька область, смт Оратів, вулиця Паркова 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Оратівська дитяча музична школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
37516434
-
Адреса:
22600, Україна, Вінницька область, смт Оратів, вулиця Паркова 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Акустичний рояль
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструменти
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.08.2026 15:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяОратів
Сума1 150 000.00 UAH