-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне об...×-
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
- ID: UA-2023-06-23-009498-a
- Дата створення : 23.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18224916
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне об...×-
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
- ID: UA-2023-05-31-001959-a
- Дата створення : 31.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17944029
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне об...×-
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
- ID: UA-2023-05-11-013964-a
- Дата створення : 11.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17749884
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне об...×-
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
- ID: UA-2022-01-17-001119-b
- Дата створення : 17.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13622177
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне об...×-
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
- ID: UA-2021-12-29-005127-b
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13501008
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне о...×-
«Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)»
- ID: UA-2021-10-13-000382-c
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11964731
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Костюм біологічного захисту код CPV за ДК 021:2015 – 35110000-8 — Протипожежне рятувальне...×-
Костюм біологічного захисту код CPV за ДК 021:2015 – 35110000-8 — Протипожежне рятувальне та захисне обладнання.
- ID: UA-2020-05-28-000272-a
- Дата створення : 28.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5108991
Управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Костюм захисний Л-1 код CPV за ДК 021-2015 (35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захис...×-
Костюм захисний Л-1 код CPV за ДК 021-2015 (35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
- ID: UA-2020-03-31-001232-b
- Дата створення : 31.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4737932
Управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код CPV за ДК 021:2015 -35110000-8 (Альпій...×-
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код CPV за ДК 021:2015 -35110000-8 (Альпійські носилки) (Кошти Європейського Союзу та кошти залучені у відповідності до чинних нормативно-правових актів України)
- ID: UA-2020-02-03-003121-a
- Дата створення : 03.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4422943
Управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Альпійські носилки- ID: UA-2020-01-03-000437-c
- Дата створення : 03.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4270110
Управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Альпійські носилки- ID: UA-2019-11-05-002421-b
- Дата створення : 05.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3971471
Управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Костюм спеціальний захисний для пожежників "Ліга-S"- ID: UA-2017-02-13-001363-c
- Дата створення : 13.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 569308
Управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -