-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код CPV за ДК 021:2015 -35110000-8 (Альпійські носилки) (Кошти Європейського Союзу та кошти залучені у відповідності до чинних нормативно-правових актів України)
Тендер Prozorro UA-2020-02-03-003121-a
Завершена
244 166.22
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 220.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 220.83 UAH
Номер:
e9e66124cb6b43069c5f43b12c2cb12c
Внутрішній номер закупівлі:
4422943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-03-003121-a
Замовник:
Управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Якуб'як Андрій Васильович +380342596534 vrzif@mns.gov.ua https://if.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
244 166.22 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 220.83 UAH
Період уточнення:
03.02.2020 16:12 - 08.02.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2020 16:12 - 18.02.2020 17:00
Аукціон:
19.02.2020 15:05 - 19.02.2020 15:26
Період кваліфікації:
19.02.2020 15:26 - 24.02.2020 14:08
Період завантаження договору:
19.02.2020 15:26 - 10.03.2020 15:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату Товару після його прийняття відповідно до пред'явленої Постачальником видаткової накладної та здійснення технічного огляду щодо відповідності технічним вимогам та комплектності, які пред’являлися Покупцем, шляхом перерахування грошових коштів у розмірі, передбаченому п.3.1. даного Договору, на розрахунковий рахунок Постачальника, не пізніше ніж протягом 10 робочих днів з дня отримання Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код CPV за ДК 021:2015 -35110000-8 (Альпійські носилки)
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 19.03.2020
Місце постачання
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП АКСЮТА АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
Оскарження: 19.02.2020 15:26 - 06.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3232115398
-
Контактна особа:
Аксюта Андрій Юрійович +380961478054 sales.anuka@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Жовтневий район ВУЛИЦЯ ПЕРЕЯСЛІВСЬКА буд. 103
Оскарження: 19.02.2020 15:26 - 06.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
179 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2020 14:08
Документи
40
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Зубарєва Наталія Вячеславівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2930701564
-
Контактна особа:
Зубарєва Наталія 380967966253, ,380685601219, n.zubarieva@theclimb.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Котляревського, буд. 11, кв. 15
Початкова пропозиція
225 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
171 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
66aee455da8447b081b3967610080d9a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-03-003121-a-a1
Постачальник:
ФОП АКСЮТА АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3232115398
-
Контактна особа:
Аксюта Андрій Юрійович +380961478054 sales.anuka@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Жовтневий район ВУЛИЦЯ ПЕРЕЯСЛІВСЬКА буд. 103
Номер договору:
26
Сума договору:
170 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
10.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний