• Відкриті торги
  • КЕП

Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код CPV за ДК 021:2015 -35110000-8 (Альпійські носилки)

Оголошено тендер

244 166.22 UAH
Номер: e644de46ab1143f682ed33d6610f2f13
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-03-009255-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Замовник: Управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Очікувана вартість: 244 166.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код CPV за ДК 021:2015 -35110000-8 (Альпійські носилки)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.02.2020 15:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код CPV за ДК 021:2015 -35110000-8 (Альпійські носилки)
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість
Період постачання до 19.03.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Європейського Союзу та кошти залучені у відповідності до чинних нормативно-правових актів України
Сума244 166.22 UAH