-
Відкриті торги
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код CPV за ДК 021:2015 -35110000-8 (Альпійські носилки) (Кошти Європейського Союзу та кошти залучені у відповідності до чинних нормативно-правових актів України)
170 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
66aee455da8447b081b3967610080d9a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-03-003121-a-a1
Замовник:
Управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Контактна особа:
Якуб'як Андрій Васильович +380342596534 vrzif@mns.gov.ua https://if.dsns.gov.ua/
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП АКСЮТА АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3232115398
-
Контактна особа:
Аксюта Андрій Юрійович +380961478054 sales.anuka@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Жовтневий район ВУЛИЦЯ ПЕРЕЯСЛІВСЬКА буд. 103
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
26
Дата підписання:
10.03.2020 00:00
Період дії договору:
10.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
170 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
170 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код CPV за ДК 021:2015 -35110000-8 (Альпійські носилки)
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 19.03.2020
Місце постачання
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 6
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
fbc8847d3b6c4d1aae6343023d87f725
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
af9d044bf49640039d9384f796d01286
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
01.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано