-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код CPV за ДК 021:2015 -35110000-8 (Альпійські носилки) (Кошти Європейського Союзу та кошти залучені у відповідності до чинних нормативно-правових актів України)
Тендер Prozorro UA-2020-02-03-003121-a
Завершена
244 166.22
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 220.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 220.83 UAH
Період уточнення:
03.02.2020 16:12 - 08.02.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим