-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-05-11-013964-a
Торги не відбулися
334 691.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 673.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 673.46 UAH
Номер:
9dc8dcba06374fde877c9ba679e5a200
Внутрішній номер закупівлі:
17749884
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-11-013964-a
Замовник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Якуб'як Андрій Васильович +380342596534 yakubiak@if.dsns.gov.ua https://if.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
334 691.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.05.2023 17:13 - 16.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2023 17:13 - 19.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴334 691.00 Рятувальне обладнання