-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
Оголошено тендер
334 691.00
UAH
Номер:
2f1bae45157646e18dd75cac12cb8843
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-11-004348-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
334 691.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
11.05.2023 16:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Європейського Союзу та кошти залучені у відповідності до чинних нормативно-правових актів України
Сума334 691.00 UAH