• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)

Завершена

878 136.43 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 395.00 UAH
Номер: 60c52b5f5f7e46e2bb20174ba4f72318
Внутрішній номер закупівлі: 13622177
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-17-001119-b   
Замовник: Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Контактна особа: Якуб'як Андрій Васильович +380342596534 yakubiak@if.dsns.gov.ua https://if.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 878 136.43 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 395.00 UAH
Період уточнення: 17.01.2022 13:28 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 17.01.2022 13:28 - 02.02.2022 00:00
Аукціон: 02.02.2022 11:58 - 02.02.2022 12:21
Період кваліфікації: 02.02.2022 12:21 - 03.02.2022 15:58
Період завантаження договору: 03.02.2022 15:58 - 23.02.2022 15:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 12 найменувань
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул.Франка, будинок 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лучин Юрій Михайлович

Оскарження: 03.02.2022 15:58 - 14.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 878 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
878 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.02.2022 15:58
Відповіді на вимоги 11
Документи 38
Скарги 0
ФОП Провальний Станіслав Олегович
Початкова пропозиція 878 136.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
878 136.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: c4e232f9489f4dff89db6377f0b67d8e
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-17-001119-b-a1
Постачальник: ФОП Лучин Юрій Михайлович
Номер договору: 7
Сума договору: 669 940.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 18.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s