-
Відкриті торги
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
669 940.00
UAH без ПДВ
Номер:
c4e232f9489f4dff89db6377f0b67d8e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-17-001119-b-a1
Замовник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Контактна особа:
Якуб'як Андрій Васильович +380342596534 yakubiak@if.dsns.gov.ua https://if.dsns.gov.ua/
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Лучин Юрій Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3068503153
-
Контактна особа:
Лучин Юрій 380673440144 luchyn.yurko@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Гарбарська, 21а
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
7
Дата підписання:
18.02.2022 00:00
Період дії договору:
18.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
669 940.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
669 940.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
×
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
12 найменувань
Період постачання
до 28.02.2022
Місце постачання
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул.Франка, будинок 6
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9de0a9bcfdcc411fb490c9d7f7eaaf56
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано